2014-01-20 Biržų turizmo klasteris

Vasario 7-9 dienomis Rygoje „Kipsalos" parodų centre vykusioje 21-oje tarptautinėje specializuotoje turizmo ir laisvalaikio parodoje „Baltour 2014" dalyvavo ir siūlomus turus į Lietuvą, teikiamas turizmo paslaugas parodos lankytojams pristatė pirmasis Biržų savivaldybės ir VšĮ „Versli Lietuva" iniciatyva Lietuvoje įsteigtas Biržų turizmo klasteris, vienijantis 13 Biržų įmonių ir verslininkų. Parodoje taip pat dalyvavo Nacionalinė SPA asociacija kartu su savo nariais: „Eglės" sanatorija, SPA Vilnius, SPA Vilnius Anykščiai, Kardiolita, viešbutis „Vanagupė", Birštono, Palangos, Druskininkų, Trakų, Kauno turizmo informaciniai, sveikatos ir spa centrai, UAB „Pakruojo parkas", kitos Lietuvos turizmo ir sveikatingumo verslą atstovaujančios įmonės.

Parodoje apsilankęs Lietuvos ambasadorius Latvijoje Ričardas Degutis, ambasados diplomatai susitiko su šioje parodoje dalyvaujančiais Lietuvos turizmo verslo atstovais ir aptarė galimybes bendromis diplomatų ir turizmo paslaugų teikėjų pastangomis dar labiau skatinti atvykstamąjį turizmą į Lietuvą, plėsti turizmo verslo ryšius Latvijoje.

„Balttour 2014" paroda – vienas svarbiausių turizmo renginių Baltijos valstybėse, apimantis įvairius turizmo sektorius: turizmo informacinius centrus, kelionių operatorius ir agentūras, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo verslo atstovus. Šiais metais vykusioje „Baltour 2014" parodoje dalyvavo apie 700 turizmo įmonių iš 38 šalių.

Skaityti - http://www.baltic-course.com/eng/good_for_business/?doc=87221