2012-12-20 Įkurtas turizmo klasteris

Gruodžio 18 d. įkurtas „Biržų turizmo klasteris" – pirmasis turizmo klasteris Lietuvoje. Jo iniciatoriai – Biržų rajono savivaldybė ir VšĮ „Versli Lietuva". Steigimo pradžioje klasteriu susidomėjo nemažai Biržų rajono verslininkų, tačiau steigiamajame susirinkime liko dvylika pačių atkakliausių.

Įkūrus klasterį, tikimasi Biržus paversti patraukliausiu ir lankomiausiu turizmo ir laisvalaikio regionu Šiaurės Lietuvoje. Tai galima pasiekti teikiant išskirtines laisvalaikio pramogas ir pažintinio turizmo paslaugas.

Po daugelio preliminarių susirinkimų ir ginčų nutarta veiklą vykdyti asociacijos forma, numatytos veiklos kryptys ir kainodara. Steigiamajame susirinkime patvirtinti asociacijos įstatai, išrinkta valdyba ir jos pirmininkas. Valdybos nariais išrinkti Biržų turizmo informacijos centro direktorė Giedrė Visockienė, Kaimo turizmo sodybos savininkė Alė Podėnienė, UAB „Tyla" direktorius Arūnas Vaitaitis, Čygo-Kalkio TŪB bendrasavininkis Sigitas Kalkys, individualios įmonės „Leporo LT" savininkė Alvyda Tamulėnaitė, kuri taip pat eis ir Valdybos pirmininko pareigas.

Skaityti - Įkurtas turizmo klasteris