Turizmo klasteriai turistus vilios tarptautinėje parodoje

Per 80 lietuviškų įmonių bei organizacijų vienijantys keturi turizmo klasteriai atstovaus šalį tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2015“. Lietuva pirmąkart prisistatys dideliu mastu, tačiau itin glaustai. Kuo ypatingas kiekvienas iš klasterių bei kokius šalies ypatumus jie pristatys pasauliui?
Kasmet turistų srautai į Lietuvą padidėja daugiau nei dešimtadaliu. Ir nenuostabu – mūsų šalis pasižymi savitu kiekvieno metų laiko grožiu, dideliais laukinės gamtos plotais: neaprėpiamais pievų toliais, padūmojusiais miškais, gėlo vandens telkiniais; senovės istorija, papročiais ir tradicijomis, unikalia kalba bei valgiais. Nestinga kaimo turizmo paslaugas teikiančių sodybų, įvairių aktyvaus arba ramaus laisvalaikio pramogų.
Žinia apie Lietuvos turizmą plačiau pasklis vasario 6 – 8 d.: VšĮ „Versli Lietuva“, kartu su keturiais, iš pažiūros gana skirtingais turizmo klasteriais, atstovaus šalį Latvijos sostinėje vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2015“. Tai – pirmasis tokio pobūdžio įvykis, kai su VšĮ „Versli Lietuva“ pagalba mūsų šalis bus pristatyta ne tik latvių auditorijai, bet ir tarptautinėms kompanijoms bei pavieniams žmonėms. Tokia paroda – puiki galimybė naudingiems kontaktams užmegzti ir sudominti užsieniečius.

 

Skaityti - Turizmo klasteriai turistus vilios tarptautinėje parodoje